Pákový lis na linoryt A4

Nejjednodušší lis na linoryt. To bylo to hlavní o co mi na začátku práce s linorytem šlo. Bez lisu se mi otisk nikdy nepovedl a představa válcového lisu mě děsila ještě ze školních let. 

Ve spolupráci s firmou hazamont s. r. o. tak vznikl lis jednoduchý jako facka! Vložíš papír, vložíš natřenou matrici, utěsníš filcem nebo pěnovou (přidávám do každé objednávky!!!) a jedeš! Zatlačíš a máš nádherný otisk rychlostí blesku. 

Lis je určený pro technikou linorytu na papír nebo textil ( je však nutné počítat s nedostatkem prostoru ve stroji, je tedy vhodný na trička, plátěnky, nikoliv na povlečení a velké formáty!). Pro tisk na textil je také nutné nastudovat a vybrat vhodné barvy, aby se otisk povedl, barvy pro potisk papíru nejen nevydrží vyprání, ale ani se správně na textil neotisknou. 

(UPOZORNĚNÍ: Barvy marabu na textil jsou sice vhodné na textil, ale ne na potisk textilu. Parádně se s nimi tedy maluje, tiskne se však špatně. Doporučuji spíše barvy typu cranfield apod. Informujte se v uměleckých potřebách.)

Velikost tisknutelné oblasti: A4

Použití lisu je velmi jednoduché, součástí balení je také návod jak lis používat a 1 kus pěnovky a 1 kus filcu ve velikosti A4. 

Dodání do 1 měsíce od objednání - každý lis je vyroben zvlášť na základě vaší objednávky. 

Lis zhotovuje hazamont s. r. o. 

5 500,00 Kč